Objednávky posíláme do druhého pracovního dne. Pokud u nás nenajdete co potřebujete, neváhejte a napište nám. Budeme se snažit udělat maximum.

Vzpomínka na Prague Design Week 2019

_DSC0026nové

Už jsou to dva roky, co jsme se zúčastnili 6.ročníku designérské přehlídky Prague Design Week, která probíhala od 15. do 21.dubna 2019. A protože se momentálně podobné akce nekonají, je ideální čas na malé ohlédnutí za tímto ročníkem. Jak se říká, lépe pozdě nežli později..:)

Jak už z názvu vyplývá, akce trvala celý týden a účastnilo se jí více než 60 vystavovatelů. Pro nás to byla nová a vzrušující zkušenost, díky které jsme se zase posunuli o něco dále. Bylo to poprvé, kdy jsme jeli osobně představit naši práci do Prahy a zároveň to pro nás byla první výstava vůbec.

Měli jsme obavy, abychom vše stihli nachystat a protože se jednalo též o akci prodejní, abychom měli dostatek výrobků na skladě. A v čem ještě se jednalo o výjimečnou událost? Jednou z podmínek akce bylo ukázat část výroby přímo na místě, proto jsme si připravili malý pracovní koutek, kde jsme ručně brousili naše dřevěné polotovary a přímo před návštěvníky skládali dřevěná fotoalba. Pro část výroby, kterou jsme nemohli na místo přesunout, jsme vytvořili video, ve kterém jsme ukázali jak dýhujeme překližky v naší dílně, nebo vypalujem na laseru.

Hned první den Prague design Weeku začal tiskovou konferencí, po které nás oslovil Český rozhlas a střihli jsme si krátký rozhovor, kde jsme mohli představit naši malou dílnu. Zmínili nás v časopisu Choice nebo v online magazínu Designmag. A z čeho jsme měli největší radost? Získali jsme druhé místo v kategorii Nejlepší produkt, což jsme upřímně nečekali a jsme za to moc vděční!

Byl to parádní týden. Spíše než o prodej šlo o prezentaci naší práce, ukázku řemesla, možnost se potkat a popovídat si. Poznali jsme spoustu skvělých tvůrců, firem a hlavně návštěvníků, od kterých jsme získali zpětnou vazbu. S mnohými z vás jsme se tam setkali a jsme za to moc rádi. 

Bylo to náročné, ale především obohacující a jsme moc rádi, že jsme mohli být součástí. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení