Objednávky posíláme do druhého pracovního dne. Pokud u nás nenajdete co potřebujete, neváhejte a napište nám. Budeme se snažit udělat maximum.

Balení s rozumem

krouzkove alba-51

Chcete vědět, jak balíme zboží, které jste si objednali?

Při výrobě každého produktu v Dědově dílně mu věnujeme maximální péči a lásku s ohledem na životní prostředí. Stejně je tomu i při konečném balení a vychystávání zboží na cestu k vám. Myslíme si, že to dřevu s plastem moc nesluší a proto se ho snažíme minimalizovat, jak jen to jde a pokud už v našem balíčku nějaký najdete, jde většinou o plast z druhé ruky který touto cestou recyklujeme a bylo by skvělé, kdybyste i vy prodloužili jeho životnost a ještě ho zužitkovali. Oceníme to my i příroda.

Izolepu jsme nahradili papírovou páskou a ve výjimečných případech sáhneme i po té klasické, to když jsou balíčky moc velké, abychom jim zajistili větší ochranu. Chceme tak předejít poškození našich výrobků, případným reklamacím a další spotřebě materiálu. Všechny výrobky balíme do kartonových obalů tak, aby do nich zboží dokonale sedlo a my vám zbytečně neposílali vzduch. Šetříme tak místo a navíc předcházíme poničení zboží.

Vanoce 2020-2

 DÁRKOVÉ BALENÍ 

Pokud plánujete někoho ze svých blízkých obdarovat jedním (nebo klidně i více) z našich klasických fotoalb a lámete si hlavu s balením, nemusíte. Balíme je do hedvábného papíru, vážeme přírodní bavlněnou stuhou a vkládáme do krabic navržených speciálně na míru. Rozbalování našich balíčků je prostě radost a tu my chceme šířit dál.

baleni

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení